Kalendarz

Październik 2019
P W Ś C P S N
« Sie    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
W Rodzinnym Parku Rozrywki „Owadogigant” spotkania wielkanocne wciąż trwają. Zajączek ma mnóstwo pracy, jednak każdego dnia znajduje chwilę na zabawy z dziećmi. Dla wszystkich dzieci, które były w ostatnim tygodniu przesyła buziaki.
W Owadogigancie na dobre zadomowił się zajączek. Ma mnóstwo przygotowań do Świąt, ale mimo to zaprasza grupy zorganizowane do zabawy. Jeszcze tylko kilka wolnych terminów. Jeśli chcesz spotkać Wielkanocnego Zajączka spiesz się!
Zatrudnimy osoby do pracy z dziećmi, do obsługi urządzeń rekreacyjnych oraz kelnerki. Mile widziani tegoroczni maturzyści i osoby młode, chcące zdobyć pierwsze doświadczenie w swojej karierze zawodowej. Zapraszamy również osoby uczące się na praktyki w charakterze: kucharz, sprzedawca – kasjer, pracownik biurowy oraz w kierunku turystycznym. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy. Więcej informacji pod tel. 600 839 908 lub bezpośrednio w Rodzinnym Parku Rozrywki „OWADOGIGANT” w Lubnicy.
Moi Kochani! Dziękuję, że tak licznie do mnie przybyliście i że ciągle we mnie wierzycie. Mam nadzieję, że spełniłem wasze marzenia i że wam się podobało i wrócicie do mnie za rok. Pozdrawiam Wszystkich Hoł! Hoł! Hoł!
Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego Parku. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam mnóstwo wrażeń i atrakcji. Już teraz zapraszamy na kolejny sezon 2019 roku.
Na jesień 2018 r. Owadogigant uczestniczył w konkursie na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce, w którym zajął I miejsce.

Od 30 listopada do 18 grudnia 2015 roku w Parku „Owadogigant” w Lubnicy gościł Święty Mikołaj. Dzieci, które w tych dniach odwiedziły Św. Mikołaja mogły liczyć na wspaniałą zabawę , brały udział w licznych zajęciach ,warsztatach świątecznych oraz mogły pobawić się na Mikołajowym placu zabaw.

Niektóre dzieci zostały pomocnikami Św. Mikołaja i pomogły w odnalezieniu worka z prezentami. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój i magiczna atmosfera.

Dziękujemy, że w tym wyjątkowym czasie byliście z nami!